Yayımlanmış ekap ihalelerinin idari şartnamesini ekap ihale arama sayfasından inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz ihalenin teknik dökumanlarını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ekap ihale arama modülünü nasıl kullanacağınız konusunda; ekap ihale arama sistemi sayfamızdaki yönlendirmelerden faydalanabilirsiniz. Ekap ta yayımlanan yapım türündeki ihalelerden birkaçı sizler için paylaşılmıştır.

İLLER BANKASI EKAP İHALELERİ

İller bankası ihaleleri kapsamında bulunan ana yapım grupları; içmesuyu, kanalizasyon, yağmursuyu, arıtma tesisleri ve bunlara bağlı tesis sanat yapıları olarak sıralanabilir.

İller bankası kanalizasyon ihaleleri kapsamında;

  • 2021/163440 İKN li Alpullu (Kırklareli) Kanalizasyon İnşaatı ihalesi 04.05.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.

İller Bankası altyapı tesis ihaleleri kapsamında;

  • 2021/131059 İKN li Dazkırı (Afyonkarahisar) Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı ihalesi 05.05.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.
  • 2021/122194 İKN li Sarıidris (Isparta) Paket Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı ihalesi 07.05.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.

İller bankası içmesuyu ihaleleri kapsamında henüz ekap ihaleleri içerisinde henüz bir ilanı bulunmamaktadır. İlbank bu kapsamda bir ihale yayımladığında sayfamızda paylaşılacaktır.

MSB EKAP İHALELERİ

Milli Savunma Bakanlığı‘ na bağlı birimlerin düzenlemiş olduğu yapım işi ve onarım türündeki ihaleleri ekap ihale arama motorundan veya msb.gov.tr resmi internet sitesi msb ihale ilanları kısmından takip edebilirsiniz. Sizler için derlediğimiz bazı msb ihaleleri listesi

  • 2021/232382 İKN li 5’İNCİ P EĞT TUG KLIĞI LOJMANLARININ MİLLİ EMLAK GENEL TEBLİĞİ ESASLARINA GÖRE KAPSAMLI ONARIMININ YAPILMASI İŞİ ihalesi 26.05.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.
  • 2021/147672 İKN li 5’İNCİ P EĞT TUG KLIĞI LOJMANLARININ MİLLİ EMLAK GENEL TEBLİĞİ ESASLARINA GÖRE KAPSAMLI ONARIMININ YAPILMASI İŞİ ihalesi 26.05.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.

TOKİ EKAP İHALELERİ

Ekap üzerinden yayımlanan ve çoğunlukla altyapı ve yol işlerini de içeren yüksek bedelli projeler yer almaktadır. TOKİ ihaleleri başlıca; peyzaj, kentsel donatı elemanları barındıran millet bahçesi düzenlemeleri ile ticari alanlar, ibadethane ve sayıca fazla konut içerikli yaşam alanları ve değişik mahallerde bulunan okul projeleri yer alır.

Tüm yapım işi gruplarında olduğu gibi TOKİ ekap ihaleleri için de İhale Hesapçı aracılığı ile yaklaşık maliyet tespiti konusunda teknik destek alabilirsiniz. Tüm projeye hâkim bir maliyet raporu ile ihale yaklaşık maliyeti ve güncel piyasa fiyatları ile proje maliyet hesaplamalarını temin edebilirsiniz. Sayfamızdan daha önce düzenlenen TOKİ ihale yaklaşık maliyet çalışmalarına ulaşabilirsiniz.

  • 2021/247068 İKN li Tokat ili,Erbaa İlçesi,Hürmüzlü Mah(Karakaya Şehit Said Uslu İO)8 Derslikli Eğitim Binası,Bahçelievler Mah(Tanoba İO)8 Derslikli Eğitim Binası,Niksar İlçesi,Gökçeli Mah(Gökçeli İO)8 Derslikli Eğitim Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi 01.07.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.
  • 2021/243306 İKN li Kahramanmaraş İli, Çağlayancerit İlçesi, Fatih Mah(Fatih İlkokulu) 1 Adet 12 Derslikli Eğitim Binası, İstiklal Mah(80Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi) 1 Adet 24 Derslikli Eğitim Binası ve Atolye Binası ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı İşi ihalesi 28.06.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.
  • 2021/247760 İKN li Kahramanmaraş İli Onikişubat İlçesi Fatih Mahallesi 697 Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 02.06.2021 tarihinde e-ihale olarak düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.

BELEDİYE EKAP İHALELERİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ihaleleri başta olmak üzere tüm illerin belediyelerince düzenlenen ihaleleri de ekap üzerinden inceleyebilirsiniz. Belediye ihaleleri 2021 yılında iş hacmi olarak önceki yıllara göre düşük seyirdedir. İki senedir tüm dünyayı sarsan covid pandemi sürecinde kamu kurumları da olumsuz etkilenmiştir. Yüklenici adayları, belediyelerin düzenledikleri ihalelerde dikkat edecekleri ilk unsur muhakkak ki işin bütçe durumu olmalıdır. Her ne kadar bütçesiz bir işin ihale edilememe durumu mevzuatla güvence altına alınsa da kamu kurumları geçici hakediş ödemelerinde sıkıntı yaşayabilmektedir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve diğer il ilçe belediyelerince yayımlanan ihalelerden bazıları şu şekildedir.

2021/193182 İKN li İstanbul Geneli Yol Ağı Üzerine Yatay Trafik İşaretlerinin Yapılması İşi ihalesi 24.05.2021 tarihinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası İhale İşleri Müdürlüğü İhale Salonunda düzenlenecektir. İhaleye ait idari şartnameyi incelemek için tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir