Yaklaşık Maliyet ve Teklif Maliyet Hesabı

Kamuda yapım işi türündeki ihalelere katılan firmalara maliyet hesaplamaları (metraj, keşif, yaklaşık maliyet, ihale teklif maliyeti) konularında mühendislik hizmeti.

İnşaat Projeleri Bütçe Çalışmaları

Plan aşamasındaki konut vb. yapı projelerinin, tüm masraflarını içeren keşif ve maliyet çalışmaları ile masrafların olası tarih aralıklarını takip imkânı veren bütçe çalışmaları, talep hâlinde devam eden projenin ön muhasebe işlemlerinin takip edilmesi.

Mevzuatlara Uygun İhale Dosyası Hazırlığı

Kamu idarelerinin ihaleye çıkacağı projelere ilişkin, mimarlık ofislerinden talep ettiği ihale dosyası (Yaklaşık maliyet, mahal listesi, teknik şartname, özel fiyat analizleri vs.) hazırlanması.

İnşaat İşleri Maliyet Hizmetleri

İhale Hesapçı platformundan, ihalesine katılacağınız veya planladığınız projelerin, inşaat-elektrik-mekanik kapsamındaki işlerini henüz proje safhasında iken tüm keşif-metraj, malzeme-işçilik maliyetleri ile yaklaşık maliyetini hesaplatabilirsiniz.

İhale yaklaşık maliyet ve proje maliyeti konularında uzman teknik elemanlar tarafından hazırlanılan inşaat, elektrik, mekanik maliyet çalışmaları; detaylı metraj tabloları, güncel birim fiyatlar ve piyasa fiyatlarını içermektedir. Proje aşamasında olan işlerin keşif çalışması gibi devam eden işlerin yapılan anlaşma/sözleşme şartlarına göre taşeron kesin hesaplarının düzenlenmesi de dönemsel olarak firma/taşeronlara verilen hizmetlerimizdendir.

Dönemsel olarak ihtiyaç duyulan mühendislik hizmetlerine, sabit teknik eleman kadrosuna gerek duyulmaksızın İhale Hesapçı platformu ile çözüm getirebilirsiniz. Kısa zaman içerisinde ayrıntılı raporlarla doğruluk oranı yüksek ve uygun ücretler karşılığında memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Devam eden işleriniz için ise; dönemsel taşeron hakediş hesaplamalarını, yerinde metraj ölçümleri ve karşılıklı mutabakat ile tamamlıyoruz. Böylelikle işçilik hesap kesme işlerindeki anlaşma külfetlerini sizin üzerinizden alarak; vakit kayıplarından kurtarıyoruz.